BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Nevari atrast abildi uz savu jautājumu? Raksti mums uz info@napsie.lv

Napsie sastāvs

 

No kā ir izgatavots Napsie matracis?

Napsie ir veidots no 4 īpaši izvēlētiem slāņiem, kas lieliski viens otru papildina:

  1. Biezā putu pamatne nodrošina matracim piemērotu atbalstu un izturību (8 cm)
  2. Putu atsperu pamatne trīsdimensionāli pielāgojas ķermenim un vienlaikus ļauj lieliski elpot (5 cm)
  3. Atbalstošās putas nodrošina galveno atbalstu pamatnes un virsējam slānim (3 cm)
  4. Memory putu slānis piešķir papildu mīkstumu un palīdz samazināt spiedienu uz konkrētiem ķermeņa punktiem (2 cm)
 

Kas ir Napsie Comfort sistēma?

 

Kā viens matracis var būt piemērots visiem?

 

Vai Napsie novērš iespēju pa nakti traucēt partnerim?

 

Cik izturīgs ir Napsie matracis?

 

No kā izgatavots virsējais slānis?

Tas ir darināts no 100 % poliestera ar aizsardzību pret baktērijām un alergēniem, ko nodrošina īpašā apstrāde.

 

Kur tiek izgatavoti Napsie matrači?

Ne jau nu Ķīnā. Napsie pilnībā tiek ražots Eiropā.

 

Cik kilogramu var izturēt Napsie?

Napsie matracis var izturēt līdz 140 kg per personu. Tas nozīmē, ka uz Napsie var gulēt divi cilvēki, kuriem kopējais svars būs zem 280 kg.

 

Kādi ir matrača izmēri? Kāds ir tā svars?

Izmēri:Svars:

80x200 cm

7,81 kg

90x200 cm

8,86 kg

140x200 cm

13,65 kg

160x200 cm

15,69 kg

180x200 cm

17,73 kg

Un matracis ir 18 cm biezs.

Napsie iegāde

 

Vai es varēšu samaksāt par savu matraci pa daļām?

Protams, varēsi. Klikšķini šeit, lai iegūtu papildu informāciju.

 

Vai es pirms iegādes varēšu matraci izmēģināt?

Nē un jā. Matracis vēl nav veikalos, kur to varētu izmēģināt. Kaut arī vari pierakstīties mūsu Facebook un Instagram lapām – 100% taisīsim kādus lekšanas uz matračiem konkursus.

Tomēr tajā pat laikā Tev ir iespēja pārbaudīt tā piemērotību. Mūsu 101 nakts izmēģinājuma piedāvājums paredz pietiekamu laiku pārbaudīt matraci bez jebkāda riska un saistībām.

Garantija un atgriešana

 

Kā darbojas 101 nakts izmēģinājuma periods?

Mēs Tev ļausim izmēģināt matraci savā guļamistabā 101 nakti. Izmēģinājuma periods sākas iegādes dienā. Ja izlemsi, ka matracis Tev nav piemērots, Tu ar mums varēsi sazināties, lai noorganizētu tā savākšanu un samaksātās naudas atgriešanu.

Lai atmaksātos piegādē un savākšanā ieguldītā enerģija un līdzekļi, mēs lūdzam Tev matraci izmēģināt vismaz 30 dienas. Var paiet līdz pat 2 nedēļām, lai matracis Tev pilnībā pielāgotos, tāpēc iesakām pagaidīt, kamēr tas notiek.

 

Ko mēs iesākam ar atgrieztajiem matračiem?

Mēs tos pārstrādājam vai ziedojam labdarībai atkarībā no to atgriešanas iemesla un atgrieztā matrača stāvokļa (vai tas ir defektīvs vai ne). Izmēģinātos matračus otrreiz nepārdodam.

 

Vai, matraci atgriežot, tas ir jāievieto atpakaļ kastē?

Tu to vari arī nedarīt, mēs par to parūpēsimies.

 

10 gadu garantija

Visiem Napsie matračiem ir desmit gadu garantija, jo mēs esam pārliecināti, ka tie saglabās savu kvalitāti visā savā kalpošanas laikā. Tomēr matrača virsējam slānim (pārvalkma) ir 2 gadu garantija.

 

Kaut kas nav tā un vēlies atgriezt matraci?

Vispirms, lūdzu, zvani mums pa tālruni 67 807 675 vai raksti uz e-pasta adresi info@napsie.lv. Noorganizēsim matrača savākšanas procesu Tev piemērotākajā laikā.

Piegāde

 

Kad es saņemšu savu Napsie matraci?

Matrača sagatavošanai un iepakošanai ir vajadzīgas 4–7 dienas. Kad veiksi pasūtījumu, Tu saņemsi apstiprinājumu savā e-pasta kastītē, kur būs norādīts Tavs pasūtījuma numurs, kā arī piegādes un maksājuma informācija.

 

Vēlaties mainīt piegādes adresi?

Ja esi ievācies pie kāda vai mūc prom no kāda, vai vienkārši ir gadījies pasūtīt nepareizo lietu, ziņo mums un mēs to visu atrisināsim.

Lūdzu, sazinies ar mums pēc iespējas ātrāk (saprātīgās robežās). Mēs varam mainīt pasūtījumu gandrīz jebkurā brīdī, tomēr ērtāk to būs izdarīt 24 stundu laikā.

Raksti e-pastu uz šo adresi: info@napsie.lv

 

Vai es varu izvēlēties piegādes datumu un laiku?

Jā, vari to norādīt pieprasījumā, veicot pasūtījumu. Negarantējam, ka pasūtījums tiks piegādāts precīzi vēlamajā laikā, tomēr iespēju robežās centīsimies pielāgoties Tevis noteiktajam laikam. Kurjers Tev zvanīs 2–3 stundas iepriekš, lai pabrīdinātu par to, ka Napsie tūlīt tiks atvests.

Napsie lietošana

 

Vai Napsie būs piemērots risinājums cilvēkiem ar alerģijām?

Jā, protams. Napsie mazgājamais un hipoalerģiskais virsējais slānis ir piemērots cilvēkiem ar astmu un alerģijām. Baktēriju un alergēnu iespējamība tiek ievērojami samazināta (šiem radījumiem, pretstatā cilvēkiem, Napsie nepatiks).

 

Kādai ir jābūt gultai, ja tiek iegādāts Napsie?

Napsie matraci var lietot uz gandrīz jebkuras plakanas virsmas. To var lietot uz dažādām gultas restēm (lai atstarpes starp restēm nebūtu vairāk par 7,5 cm), platformas tipa gultas rāmjiem, atsperēm vai pat uz grīdas. Pat tad, ja lietosi to uz slidenas grīdas, tas būs stabils un neslīdēs, jo tam ir neslīdoša apakša.

 

Kā tīrīt matrača virsējo slāni?

Vienkārši: atvelc rāvējslēdzēju, noņem virsējo slāni (pārvalku) un ieliec to veļas mazgājamajā mašīnā, un mazgā 40 grādu temperatūrā.

 

Kā Napsie matraci sagatavot lietošanai?

Godīgi sakot - nevar būt nekā vienkāršāka! Vienkārši izņem to no kastes un noliec, kur nepieciešams, pēc tam noņem plastmasas aizsargslāni. Gaisam ieplūstot, Napsie ātri iegūs vajadzīgo dabisko formu. Uz tā gulēt varēs jau pēc 1–2 minūtēm, tomēr vajadzīgo formu tas ieņems 1–2 stundu laikā.

 

Izpakotajam matracim ir nepatīkams aromāts. Vai tas ir normāli?

Kad matraci izņemsi no kastes, iespējams, jutīsi smaržu, kāda piemīt tikko ražotām precēm. Tomēr neuztraucies, jo tā pazudīs! Atstāj matraci labi vēdinātā istabā uz pāris stundām pirms gulēšanas uz tā.