NAPSIE ATSAUKSMES

Apskaties, ko pircēji domā par Napsie.

4,53/5 (17)

Vairāk >
Ja Tu redzi ķeksīti blakus cilvēkam, kurš atstāja atsauksmi, tas nozīmē, ka viņš ir pārbaudīts Napsie īpašnieks. Mēs uzskatām, ka noderīgai informācijai – pozitīvai vai negatīvai – ir jābūt pieejamai ikvienam, tāpēc nekad nemainām atsauksmes.

5

70.8%

4

17.7%

3

5.9%

2

5.9%

1

0%

Pastāsti, ko domā par Napsie

Vērtējums*

1–10 no 17

Page:
  1. 1
  2. 2

Anita, 38 Vecums

Jumprava, LV

Matracis
Tika mainīta gulta un piemērota matrača meklējumi vilkās mēnešiem ilgi. Tika lasīta literatūra, izmēģināti dažāda veida matrači - paraastie atsperu, poketatsperu, putu. Iekrita acīs Napsie pievilcīgās cenas. Protams, pirkt "kaķi maisā" - pirkt matraci neizmēģinot bija risks, bet tas atmaksājās. Napsie ir tiešām ērts, nav mīksts un ir sajūta,ka guli uz cieta pamata, kas neiegrismt un notur ķermeni vajadzīgā pozīcijā visas nakts garumā.

Inga, 44 Vecums

Carnikavas novads, LV

Matracis+spilveni.
Ieteica kolēģe. Pirmo nakti likās ciets. Tagad guļu kā Dieva ausī :)Pārstāja sāpēt mugura. Spilvenus gan 2vas naktis regulēju - ņēmu pa daļām ārā pildījumu. Bija pa cietu. Arī ļoti labi. Esmu apmierināta ar pirkumu.

Kintija, 35 Vecums

Iecava, LV

Matracis
Pasūtījām matraci 4 gadīgais meitai, kurai ir alerģija pret mājas putekļu ērcītēm, viņa no rīta pamostoties teica, ka esot forši izgulējusies un ka viņš esot silts

Jevgenijs, 30 Vecums

Madona , LV

Labs matracis
Nopirku matraci ar atsperēm, kokosu un vēl visādām fīčām, pēc pusgada sāka sāpēt mugura un sāku just atsperes, izrādījās ka manu 110 kg dēļ matracis vienkārši ātri izgulejas un palika vien atsperes, Napsie pagaidām tīri labi tur manu svaru un muguras sāpes ir pazudušas, taka pa lielam akcijas laikā pircējs neko nezaudē salīdzinājumā ar atsperu matračiem.

Sintija, 39 Vecums

Matracis+spilveni
Man prasītos nedaudz mīkstāks. Bet kopumā nav ne vainas matracim. Toties spilvenus es neiesaku nevienam. Ļoti slikti. Katru rītu modos ar stīvu kaklu un dullu galvu. Ļoti,ļoti neērti!

Gvido

Gvido
Diezgan ātri piegādāja - kādas 5 dienas pagāja. Super, ka ir bezmaksas piegāde)) Pagaidām esmu apmierināts!

Maris

+++++
Šis matracis ir bīstami ērts. 100% sāksiet kavēt darbu ; )))))

Veronica

Perfekti
Īstenībā ļoti baidījos pasūtīt matraci internetā bez taustīšanas. Un tagad es pat neatceros un nesaprotu kā es varēju gulēt uz cita matrača. Perfekti.

Kristīne

Super Duper!
Esmu iemīlējusies šajā matracī. Tiiiik ērts! Es ieteiktu to visiem, kas vēlas izbaudīt izcilu miegu visas nakts garumā! Arī pirkuma un piegādes process bija ļoti labs. Paldies!

Tina

Napsie mans labākais draugs
Esmu izgulējies un darbīgs. Super!

1–10 no 17

Page:
  1. 1
  2. 2