NAPSIE ATSAUKSMES

Apskaties, ko pircēji domā par Napsie.

4,8/5 (92)

Vairāk >
Ja Tu redzi ķeksīti blakus cilvēkam, kurš atstāja atsauksmi, tas nozīmē, ka viņš ir pārbaudīts Napsie īpašnieks. Mēs uzskatām, ka noderīgai informācijai – pozitīvai vai negatīvai – ir jābūt pieejamai ikvienam, tāpēc nekad nemainām atsauksmes.

5

84.7%

4

14.3%

3

1.1%

2

1.1%

1

0%

Pastāsti, ko domā par Napsie

Vērtējums*

1–10 no 92

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 10

Inga, 44 Vecums

Matracis+spilveni.
Ieteica kolēģe. Pirmo nakti likās ciets. Tagad guļu kā Dieva ausī :)Pārstāja sāpēt mugura. Spilvenus gan 2vas naktis regulēju - ņēmu pa daļām ārā pildījumu. Bija pa cietu. Arī ļoti labi. Esmu apmierināta ar pirkumu.

Kintija, 35 Vecums

Matracis
Pasūtījām matraci 4 gadīgais meitai, kurai ir alerģija pret mājas putekļu ērcītēm, viņa no rīta pamostoties teica, ka esot forši izgulējusies un ka viņš esot silts

Jevgenijs, 30 Vecums

Labs matracis
Nopirku matraci ar atsperēm, kokosu un vēl visādām fīčām, pēc pusgada sāka sāpēt mugura un sāku just atsperes, izrādījās ka manu 110 kg dēļ matracis vienkārši ātri izgulejas un palika vien atsperes, Napsie pagaidām tīri labi tur manu svaru un muguras sāpes ir pazudušas, taka pa lielam akcijas laikā pircējs neko nezaudē salīdzinājumā ar atsperu matračiem.

Karīna, 23 Vecums

Napsie gultas veļas komplekts
Ar Napsie produkciju esmu pazīstama jau kādu laiku, saņēmu gultas veļas komplektu testēšanai, pirmais, kas mani patīkami pārsteidza bija košās krāsas, kā arī mīkstais audums, starp citu, 100% kokvilnas, ikkatrs vakars beidzas un rīts mums sākas ar pacilātu noskaņojumu pateicoties gultas veļas krāsām, un ģimenes miegs pavisam noteikti ir kļuvis saldāks

Marta, 20 Vecums

Napsie sega un spilvens ir lieliski, tie manu miegu padara dziļāku un sapņaināku❤
Iesaku Napsie jebkuram savam un tavam draugam, jo tas ir patiesi lielisks❤ Guļot ar segu un spilvenu es izguļos labāk, un jūtos labāk

Anita, 38 Vecums

Matracis
Tika mainīta gulta un piemērota matrača meklējumi vilkās mēnešiem ilgi. Tika lasīta literatūra, izmēģināti dažāda veida matrači - paraastie atsperu, poketatsperu, putu. Iekrita acīs Napsie pievilcīgās cenas. Protams, pirkt "kaķi maisā" - pirkt matraci neizmēģinot bija risks, bet tas atmaksājās. Napsie ir tiešām ērts, nav mīksts un ir sajūta,ka guli uz cieta pamata, kas neiegrismt un notur ķermeni vajadzīgā pozīcijā visas nakts garumā.

Kristiāna, 28 Vecums

Rīga, LV

Sega labākam miegam
Saņēmu savu napsīti Martā un esmu ļoti priecīga par ieguvumu. Patīkama, viegla un ērti lietojama. Ļoti iepriecināja komunikācija ar zīmolu - darbinieki ar foršu un pozitīvu attieksmi, kuri rūpējas par miega kvalitāti. Mana vecā sega nu ir kļuvusi par viesu segu. ❤️ Paldies!

Māra, 38 Vecums

Madona, LV

Attaisnoja cetības
Riskanti bij sūtīt attālināti,bet nebij variantu šā brīža situācijā,jo vecais matracis bij nokalpojis ātrāk nekā gaidījām.Tad nu ieraudzīju napsie reklāmu un iepazinos ar atsauksmēm.Saņēmām tieši pirms ziemassvētkiem kā dāvanu sev.Ne brīdi nenožēlojam savu izvēli,jo tiešām nav ne par mīkstu ne par cietu.Ceru,ka kalpos 10 gadus.

Evija

Fantastiska gultasveļa tik koša un skaista
Ar Napsie iepazinos caur sociālajiem tīkliem, ieraudzīju un mani uzreiz uzrunāja dizains. Tiklīdz saņēmu un atvēru veļu sapratu ka Jā! Kvalitāte arī būs super, lai neteiktu vairāk! Tik ļoti patīk gaišais, bet tomēr rotaļīgi krāsainais dizains, kokvilna pēc mazgāšana paliek tik maiga un silta. Tiešām iesaku ikvienam izmēģināt un atklāt Napsie valdzinājumu, skaistumu un vieglumu!

Elīna, 27 Vecums

Kopumā patīk gan sega, gan spilvens
Ar spilvenu esmu ļoti apmierināta! Patīk, ka tas ir mīksts un nav pārāk augsts, jo uz lieliem, augstiem spilveniem guļot nejūtos ērti. Sega man gan prasītos nedaudz biezāka, jo esmu pieradusi gulēt zem tādām, bet siltākām naktīm, piemēram, vasarā varētu būt ļoti laba.

1–10 no 92

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 10