NAPSIE ATSAUKSMES

Apskaties, ko pircēji domā par Napsie.

4,5/5 (8)

Vairāk >
Ja Tu redzi ķeksīti blakus cilvēkam, kurš atstāja atsauksmi, tas nozīmē, ka viņš ir pārbaudīts Napsie īpašnieks. Mēs uzskatām, ka noderīgai informācijai – pozitīvai vai negatīvai – ir jābūt pieejamai ikvienam, tāpēc nekad nemainām atsauksmes.

5

87.5%

4

0%

3

0%

2

0%

1

12.5%

Pastāsti, ko domā par Napsie

Vērtējums*

8 atsauksmes

Viesturs, 30 Vecums Verificēts Napsie īpašnieks

Rīga, LV

10.09.2018

Napsītis FTW!
Par matraci bija superhaips jau no ātrās piegādes brīža. Pēc tam ar sajūsmu vērojām, kā no tik kompakta iepakojuma parādās milzu matracis. Iespaidīgi! Pēdējo nedēļu guļu kā princis un izguļos visnotaļ burvīgi. Jāsaka gan, ka sākumā bija grūti ar spilveniem - pagāja pāris dienas līdz pieradām pie tiem un tagad jau tie šķiet tik ērti, ka vairs nevēlos dzirdēt par citiem. Paldies napsītim! ;)

Maija, 57 Vecums Verificēts Napsie īpašnieks

Valmiera, LV

23.08.2018

Ļoti labs matracis un spilvens
Pati guļu un mazbērns daudz labāk guļ kā līdz šim uz Napsie matrača. Esmu ļoti apmierināta ar savu pirkumu: matracis un spilveni.

Māris, 47 Vecums Verificēts Napsie īpašnieks

Valmiera, LV

23.08.2018

Par matraci un spilvenu
Ļoti labs matracis un spilvens,miegs 10 stundām garantēts, Laba cena, labai kvalitātei.Iesaku noprovēt.

Vita, 31 Vecums Verificēts Napsie īpašnieks

22.08.2018

Matracis kvalitatīvam miegam
Matraci pasūtīju ceturtdienas pēcpusdienā un jau pirmdienas rītā kurjers to piegādāja. Pirms matrača iegādes protams bija šaubas par to, vai matracis būs ērts, pietiekami mīksts un tai pat laikā ar tādām īpašībām, lai nebūtu jāmostas ar muguras sāpēm un stīvumu kaulos. Pēc pamatīgas interneta resursu izpētes izvēle par labu bija NAPSIE matracim. Iegādājoties šo matraci jau nākamajā rītā bija skaidrs, ka šis matracis ir ļoti ērts, pietiekami mīksts un tai pat laikā ideāli atbalsta ķermeni, neatkarīgi no gulēšanas pozas, kas nodrošina kvalitatīvu miegu visas nakts garumā. Matracis ideāli piemērots arī "svarīgiem" cilvēkiem (visās šī vārda nozīmēs)

Jana, 32 Vecums Verificēts Napsie īpašnieks

Ogre, LV

28.06.2018

Superīgs matracis
Guļu ļoti labi- pat pārāk labi. Labs matracis par labu cenu. Iesaku!:)

Dace, 35 Vecums Verificēts Napsie īpašnieks

Vidzeme, LV

10.06.2018

Perfekts matracis, ideāls miegs! Super!
Ideāls matracis! Perfekts miegs! Esam laimīgi, ka atradām tieši "Napsie"! Noteikti ieteiksim citiem! Paldies!

Pēteris, 56 Vecums

Rīga, LV

02.06.2018

Izmēri neklapē
Nav jau ko te sajūsmināties. Madracis paliek madracis. Bet izmēri ir dīvaini. Sākumā piedāvā platumā 80,90cm. Bet tad jau izmēri uzlec makoņos 140cm. Bet ko darīt ja vaig 110cm platu un tikai 190cm garu? Laprāt nopirktu, bet mazie izmēri ir pa īsu, toties lielie izmēri jau pāri pieļaujamam. Un kam man 2m garu madraci, ja mans augums nav lielaks par 180cm? Šie 20cm liekie jau rada problēmas, tie aizņem telpa vairāk vietas ka tam paredzetas. Bet pa madrača darbību nespriedīšu, jo neesmu to izmēģinājis. Radiet iespēju izmēra lielakai izvēlei, kaut vai ja tie izmēri ir jāizgatavo indviduāli.

Gunita, 28 Vecums Verificēts Napsie īpašnieks

Jēkabpils, LV

25.04.2018

Patīk
Operatīva piegāde 3 dienās, ātra norēķināšanās, labi iepakots. Kvalitatīvs matracis, priecājos, ka izvēle plašajā interneta piedāvājumā tika izdarīta par labu Napsie. Pagaidām lietošanā matracis ir aptuveni mēnesi, jau ar vīru sakām paldies - guļam kvalitatīvu miegu.

8 atsauksmes