NAPSIE ATSAUKSMES

Apskaties, ko pircēji domā par Napsie.

4,6/5 (20)

Vairāk >
Ja Tu redzi ķeksīti blakus cilvēkam, kurš atstāja atsauksmi, tas nozīmē, ka viņš ir pārbaudīts Napsie īpašnieks. Mēs uzskatām, ka noderīgai informācijai – pozitīvai vai negatīvai – ir jābūt pieejamai ikvienam, tāpēc nekad nemainām atsauksmes.

5

75%

4

15%

3

5%

2

5%

1

0%

Pastāsti, ko domā par Napsie

Vērtējums*

11–20 no 20

Page:
  1. 1
  2. 2

Veronica

Perfekti
Īstenībā ļoti baidījos pasūtīt matraci internetā bez taustīšanas. Un tagad es pat neatceros un nesaprotu kā es varēju gulēt uz cita matrača. Perfekti.

Kristīne

Super Duper!
Esmu iemīlējusies šajā matracī. Tiiiik ērts! Es ieteiktu to visiem, kas vēlas izbaudīt izcilu miegu visas nakts garumā! Arī pirkuma un piegādes process bija ļoti labs. Paldies!

Tina

Napsie mans labākais draugs
Esmu izgulējies un darbīgs. Super!

Ivita

Ļoti ērts
Superīgs matracis. Izguleties var ka bērns. Tik žēl ka uztrapiju bez atlaides. Pirms pasūtīju bija atlaide un kad saņēmu 1 nedēļu pagulejusi biju kad atkal bija atlaide. Par to ir nedaudz rūgtums. Nedomāju ka katru mēnesi ir akcijas. Būtu zinājusi būtu pagaidijusi. Tas nav īsti saprotams.

Vita

Matracis kvalitatīvam miegam
Matraci pasūtīju ceturtdienas pēcpusdienā un jau pirmdienas rītā kurjers to piegādāja. Pirms matrača iegādes protams bija šaubas par to, vai matracis būs ērts, pietiekami mīksts un tai pat laikā ar tādām īpašībām, lai nebūtu jāmostas ar muguras sāpēm un stīvumu kaulos. Pēc pamatīgas interneta resursu izpētes izvēle par labu bija NAPSIE matracim. Iegādājoties šo matraci jau nākamajā rītā bija skaidrs, ka šis matracis ir ļoti ērts, pietiekami mīksts un tai pat laikā ideāli atbalsta ķermeni, neatkarīgi no gulēšanas pozas, kas nodrošina kvalitatīvu miegu visas nakts garumā. Matracis ideāli piemērots arī "svarīgiem" cilvēkiem (visās šī vārda nozīmēs)

Obelix

Magic Mattress
Almost as good as magic potion!

Jana

Superīgs matracis
Guļu ļoti labi- pat pārāk labi. Labs matracis par labu cenu. Iesaku!:)

Dace

Perfekts matracis, ideāls miegs! Super!
Ideāls matracis! Perfekts miegs! Esam laimīgi, ka atradām tieši "Napsie"! Noteikti ieteiksim citiem! Paldies!

Pēteris

Izmēri neklapē
Nav jau ko te sajūsmināties. Madracis paliek madracis. Bet izmēri ir dīvaini. Sākumā piedāvā platumā 80,90cm. Bet tad jau izmēri uzlec makoņos 140cm. Bet ko darīt ja vaig 110cm platu un tikai 190cm garu? Laprāt nopirktu, bet mazie izmēri ir pa īsu, toties lielie izmēri jau pāri pieļaujamam. Un kam man 2m garu madraci, ja mans augums nav lielaks par 180cm? Šie 20cm liekie jau rada problēmas, tie aizņem telpa vairāk vietas ka tam paredzetas. Bet pa madrača darbību nespriedīšu, jo neesmu to izmēģinājis. Radiet iespēju izmēra lielakai izvēlei, kaut vai ja tie izmēri ir jāizgatavo indviduāli.

Gunita

Patīk
Operatīva piegāde 3 dienās, ātra norēķināšanās, labi iepakots. Kvalitatīvs matracis, priecājos, ka izvēle plašajā interneta piedāvājumā tika izdarīta par labu Napsie. Pagaidām lietošanā matracis ir aptuveni mēnesi, jau ar vīru sakām paldies - guļam kvalitatīvu miegu.

11–20 no 20

Page:
  1. 1
  2. 2