5 iemesli, kāpēc tev tiešām ir vajadzīgs jauns spilvens

Šķiršanās ir grūta. Mēs to saprotam, taču reizēm ir jāvirzās uz priekšu un jāsaprot, ka dzīvē ir nepieciešamas pārmaiņas – piemēram, jauns un ērts spilvens nevienam nav nācis par sliktu. Taču, ja vēl šaubies par to, vai tev tik tiešām ir vajadzīgs jauns spilvens, tad izlasi šos 5 iemeslus, kas tavu izvēli varētu atvieglot:

Iemesls #1: Ir pagājis pārāk ilgs laiks

Uzticība ir lieliska lieta – taču ne tad, ja mēs runājam par spilveniem. Ja tu un tavs spilvens esat kopā jau vairāk kā 2 gadus, tad tas noteikti ir pārāk ilgi. Protams, tas vienmēr ir bijis blakus, rūpējoties par to, lai tev vienmēr būtu kur nolikt savu galvu un varbūt pat paraudāt. Tas ir kļuvis par daļu no tevis – burtiskā ziņā. Gan sviedri, gan asaras, gan atmirusī āda un vēl daudz kas cits ne tik patīkams gadu gaitā ir sakrājušies tavā spilvenā. Un tas ir kļuvis par uzticamu mājvietu putekļu ērcītēm un baktērijām.

Iemesls #2: Tavs spilvens ir zaudējis formu

Patiesību nenoslēpsi. Tavs spilvens vairs nav tādā formā, kāds tas bija, kad jūs tikko satikāties. Mēs, protams, ticam, ka tu savu spilvenu mīli, neskatoties uz to, kāds tas ir. Taču tu jau saproti, ka dienas beigās tev ir vajadzīgs ērts spilvens, kurš spēs tev sniegt pelnīto komfortu. Jau savu laiku nokalpojis spilvens var radīt tikai liekas nepatikšanas – nesniegt nepieciešamo atbalstu un izraisīt stīvumu ķermeņa augšdaļā.

Iemesls #3: Tas vienkārši nav tavs tips

Varbūt tu esi pamanījis, ka kaut kas nav īsti tā, kā vajadzētu būt. Iespējams tev liekas, ka tavs spilvens ir pārāk mīksts, taču tu gribētu to nedaudz stingrāku. Vai tieši otrādāk. Tu naktīs zaudē vērtīgās miega stundas, jo vienkārši nejūties ērti. Tev ir vajadzīgs spilvens, kurš spēj pielāgoties visam. Neatkarīgi no tā, vai tev patīk gulēt uz sāniem, muguras vai vēdera, Napsie spilvens būs tev piemērots. Tas atbalsta visas gulēšanas pozas ;)

Iemesls #4: Spilvens liek tev justies pārāk karsti

Vai tu mēdz pamosties naktīs, jo tev ir pārāk karsti un trūkst gaisa pat tad, ja guļamistabas logs ir plaši atvērts? Tad zini, ka šīs problēmas cēlonis visticamāk ir tavs spilvens. Tavs spilvens kļūst par karstu kamolu, kad tu guli uz tā, jo gaiss tajā necirkulē. Ar Napsie ir savādāk. Tas ir pildīts ar īpašas mikrošķiedras materiālu, kas nodrošina gaisa caurlaidību un sausu gulēšanas vidi.

Iemesls #5: Tu esi aizmirsis to kopt

Ja veļas diena nav tava mīļākā diena, tad, iespējams, tu pat neesi iedomājies par to, ka arī spilvens laiku pa laikam ir jāizmazgā. Ja neesi to darījis vismaz 6 mēnešus vai vispār nekad, tad tavā spilvenā noteikti dzīvo putekļu ērcītes un baktērijas. Un vislabākais risinājums ir vienkārši atrast sev jaunu, tīru un ērtu spilvenu.