Kas ir Napsie? Iepazīsimies!

Kā jau tu, iespējams, esi pamanījis, mēs lielu daļu no savas dzīves pavadām tieši gultā – guļot, sapņojot, vienkārši atpūšoties vai ēdot brokastis brīvdienu rītos. Kopumā šis gultā pavadītais laiks aizņem aptuveni trešo daļu no tavas dzīves. Turpretī foršas un ērtas guļvietas meklējumi var aizņemt diezgan lielu daļu no tā laika, kad esi nomodā. Un ceļš, lai atrastu to vienu un īsto "ideālo matraci", ir pilns ar dažādiem izaicinājumiem – matraču klāsts ir ļoti plašs, un tiem ir neskaitāmas variācijas, kas rada galvā milzu jucekli – kuru matraci tad beigu beigās izvēlēties!?

 

Napsie tika radīts, lai atvieglotu šo sarežģīto izvēles procesu un liktu pamatus saldam un patīkamam miegam.

 

Ar Napsie matraci mēs uzstādījām latiņu ļoti augstu, runājot gan par inovācijām, gan par produkta dizainu, gan klientu apkalpošanu. Veidojot produktu, mūsu uzmanības centrā bija tādas miega industrijas tendences, kā elastīgas putas, kurām piemīt spēja pielāgoties. Neaizmirsām arī par tradīcijām apvītiem materiāliem, kā, piemēram, metāla atsperes. Katram no materiāliem bija gan savi plusi, gan mīnusi. Taču galvenais jautājums – kā apvienot jau pārbaudītās vērtības ar jaunākajām inovācijām?

 

Mēs sastādījām arī savu vēlmju sarakstu, ko mēs gribētu redzēt ideālajā matracī: laba gaisa caurlaidība, optimāls elastīgums, universāls komforts un lielisks atbalsts. Un tad nu ķērāmies pie ideālā matrača radīšanas. Napsie matracis sevī ietver visu to labāko, kas ir atrodams jau pieejamajos matračos, taču esam izslēguši tās īpašības, kas matracī ir liekas un apgrūtinošas. Uz Napsie tu gulēsi labāk, saldāk un pamodīsies patiešām atpūties.

 

Mēs ticam, ka ilgstošs gandarījums ir pats svarīgākais, tādēļ: matrača forma un funkcijas stāv augstāk par visu, kā arī mēs piedāvājam ātru iepirkšanos, draudzīgas cenas un lieliskas garantijas. Mēs tev sniedzam iespēju izbaudīt saldu un patīkamu miegu uz ideālā matrača, kuru tu vari ērti pasūtīt onlainā un saņemt tieši pie savas mājas sliekšņa.

 

Mēs esam šeit, lai tu būtu atpūties, laimīgs un pats galvenais – kārtīgi izgulējies!

 

Saldus sapņus un možus rītus,

Tavs Napsie