Laiks atvadīties no sava vecā matrača

 

 

Mēs zinām, ka atvadas dzīvē nekad nav vieglas, tajā skaitā atvadas no sava matrača. Tu, visticamāk, ar to kopā esi pavadījis vairākus gadus, un ir pilnīgi saprotams, ka lēmumu par matrača maiņu ir visai grūti pieņemt. Tu nespēj atrast īstos vārdus, kā savam ilggadējam sabiedrotajam paziņot, ka esi nolēmis to nomainīt uz ko jaunāku un modernāku. Bet nesatraucies, mums padomā ir daži labi veidi, kā tu savam matracim vari paziņot par savu lēmumu, neaizvainojot to.

 

#1: Tavi draugi jau ir sākuši tevi ķircināt par matrača vecumu…

… vienkārši atzīsties savam matracim, ka jūs kopā esat pavadījuši lieliskus gadus, taču ir pienācis laiks virzīties uz priekšu. Tev ir jāizmēģina tādas inovācijas, elastīgas Ecocell® putas, kas spēj pielāgoties kustībām un nodrošina atbalstu jebkura ķermeņa tipam. Visas senās tehnoloģijas tevi tikai lieki ierobežo, un tu vēlies izdarīt pakalpojumu sev un savai labsajūtai.

 

#2: Tavs gulēšanas biedrs nevar ciest tavu veco matraci…

… tavs matracis sapratīs, ka savstarpējās attiecībās ir jāspēj atrast kompromiss. Nevajag kavēties sentimentālās atmiņās, jo šis ir jūsu pirmais kopīgais matracis. Pārmaiņas ir vēlamas un vajadzīgas. Neļauj vecajam matracim bojāt savas attiecības, jo tu taču saproti, ka gulēt, kā arī kustēties uz matrača, kurā ir iestrādātas modernas tehnoloģijas, ir daudz labāk.

 

#3: Tavs vecais matracis liek tev justies netīram…

… lai vai kā tu censtos, tu nespēj tikt vaļā no visiem putekļiem, netīrumiem un baktērijām, kas gadu gaitā ir sakrājušās uz tava matrača vai iekšā tajā. Vienkārši atzīsti sava vecā matrača sakāvi un izvēlies jaunu matraci, kas ražots no hipoalerģiska un gaisu caurlaidīga materiāla, lai turpmāk vari izbaudīt veselīgu un svaigu miegu.

 

#4: Vecais matracis neļauj tev justies patīkami un ērti…

… ja tev liekas, ka tavs matracis ir pārāk mīksts vai tieši otrādi – pārāk stingrs, tad vienkārši paskaidro tam – citi matrači ir veidoti tā, lai būtu piemēroti jebkuram gulētājam, jo tie spēj pielāgoties jebkurai situācijai un gulēšanas pozai. Nav svarīgi, vai tev miegā patīk nemitīgi grozīties, vai arī tu guli nekustīgi visu nakti.

 

#5: Tavs vecais matracis aizņem pārāk daudz vietas, lai to viegli pārvietotu…

… esi tiešs un paskaidro savam matracim – jaunie matrači ir tik kompakti iepakoti, ka būtu grēks pūlēties veco matraci ielikt mašīnā un vest uz otru pasaules malu. Ja pārvācies uz jaunu mājvietu, daudz vienkāršāk taču ir nopirkt jaunu, modernu, kompakti sapakotu matraci un izbaudīt visas jaunā matrača sniegtās priekšrocības un labumus.

 

#6: Tavs vecais matracis ir pārliecināts, ka tu nespēsi sadzīvot ar citu…

… vienkārši izstāsti, ka jaunajam matracim ir tādi lieliski papildu labumi, kā 101 izmēģinājuma nakts. Gadījumā, ja tev jaunais matracis neies pie sirds un neatbildīs tavām vēlmēm, tu to droši varēsi atgriezt. Bet ar šādu situāciju tev visticamāk nevajadzēs saskarties, jo tu jau no daudziem esi dzirdējis to, ka Napsie matracis ir brīnišķīgs…

 

Ak vai!

Mēs “netīšām” atklājām to, ka, veidojot šo rakstu par jauno, perfekto matraci, mēs visu laiku prātā turējām Napsie matraci… Nu nekas, šis noslēpums ir nācis gaismā, taču nekas nav mainījies. Mēs ceram, ka tagad arī tu ar nepacietību vēlies nomainīt savu veco matraci pret jaunu Napsie. Ko teiksi? Vai tomēr tev vēlreiz noderētu pārlasīt šo rakstu, lai saprastu cik foršs ir Napsie matracis salīdzinājumā ar tavu veco?