Napsie vs Tradicionālie atsperu matrači

Vai tu joprojām guli uz atsperu matrača, tāpat kā savulaik jaunībā to darīja tava vecmāmiņa? Forši, sekot tradīcijām nemaz nav slikti… Ja nu vienīgi tad, ja tas tomēr traucē tavu miegu un pelnīto atpūtu. Ja tu visu nakti grozies un nespēj kārtīgi izgulēties, tad tev noteikti ir jādara kaut kas lietas labā. Bet vai ir kas labāks par tradicionālajiem atsperu matračiem? Protams, ka ir! Vienā vārdā – Napsie!

 

Bet tu jautāsi – ar ko gan Napsie matracis ir labāks par tradicionālajiem matračiem? Tad nu lasi cītīgi:

 

#1: Napsie vienkārši ir daudz ērtāks

Parastajām atsperēm ir nelāgs ieradums radīt spēcīgu pretestību, tādēļ, guļot uz šāda matrača, tu vari izjust nepatīkamu spiedošu sajūtu, kas ilgtermiņā var izraisīt arī muguras sāpes.

Turpretī Napsie piedāvā matrača pamatni no elastīgām Ecocell® putām, kas pielāgojas tava ķermeņa formai un balsta ķermeni, neskatoties uz tavu gulēšanas pozu. Un nav svarīgi, vai tev patīk gulēt uz vēdera, uz muguras, vai uz sāniem – Napsie vienmēr pielāgosies situācijai un sniegs nepieciešamo atbalstu.

 

#2: Kustēties uz Napsie ir īsta bauda

Kustēties un grozīties uz tradicionālā atsperu matrača nav nekāds lielais prieks. To iespējams tu jau labi zini, jo tavam partnerim bieži vien nakts vidū patīk doties uz virtuvi pēc kāda našķīša, vai vienkārši, nemītīga knosīšanās guļot, ir viņa mīļākā nodarbe.

Napsie matrača pamatne sastāv no augstas kvalitātes putām, kurām ir trīsdimensionāla šūnu struktūra, tādēļ tās perfekti pielāgojas jebkādām kustībām. Un pirms jūs apberat mūs ar neskaitāmiem e-pastiem un jautājumiem – jā, šis matracis derēs pilnīgi jebkādām kustībām ;)

 

#3: Napsie iet līdzi laikam

Patiesība ir ļoti vienkārša – atsperu matrači vairs nav mūsdienīgi. Tie ir bijuši pie apvāršņa vairāk kā 150 gadu, un nav ne mazāko šaubu, ka kopš tā laika, tehnoloģijas ir ievērojami attīstījušās.

Napsie var lepoties, piemēram, ar elastīgu un gaisa caurlaidīgu matrača pamatni, gan daudziem citiem labumiem, kas ir pētīti, attīstīti un ieviesti salīdzinoši nesen. Tas taču ir vērā ņemami, vai ne?

 

#4: Napsie ir kluss

Matrači vispār nav lieli runātāji, tas tiesa, bet atsperu matrači noteikti ir lieli čīkstētāji. Tā, protams, nav problēma, ja tu aizmiedz tiklīdz tava galva ir skārusi spilvenu. Bet kā ir tad, ja tu mēdz nemitīgi kustēties, vai arī tev blakus uz matrača ir iekārtojies kāds gulēšanas biedrs?

Napsie matrača pamatnē izmantotās putas ir klusas, tāpēc vari būt drošs, ka kaimiņi neuzzinās ar ko tu nodarbojies ;)

 

#5: Napsie tevi nepametīs – nekad

Atsperes, kas ir iestrādātas tradicionālajos matračos, laika gaitā nolietojas un salūzt zem ilgtermiņā piedzīvotā spiediena. Un tad tev neatliek nekas cits, kā meklēt un pirkt jaunu matraci, daudz biežāk nekā to gribētos.

Mēs esam parūpējušies par to, lai Napsie matracis būtu ne tikai super ērts, bet būtu arī izturīgs, lai jūs kopā varētu dzīvot ilgi un laimīgi. Mēs esam veikuši neskaitāmus testus ar dažādiem cilvēkiem (gan svara, gan ķermeņa formas ziņā), kas ir ļāvis mums apstiprināt to, ka uz Napsie tu jutīsies patiešām ērti, un matracis ir tik izturīgs, ka būs ar tevi kopā ilgu laiku.

 

#6: Napsie iegāde ir super viegla

Parasti matračiem ir pieejami visdažādākie modeļi un izmēri, kas visticamāk tev lieki apgrūtina īstā un vienīgā matrača atrašanu.

Ar Napsie mēs tev šo apgrūtinošo izvēles procesu esam atvieglojuši. Mēs piedāvājam vienu matraci ar visām vajadzīgajām īpašībām, kas derēs ikvienam! Nopietni. Mēs esam veikuši simtiem testu, lai noskaidrotu to, ka lielākā daļa no aptaujātajiem cilvēkiem tomēr dod priekšroku vienam matracim – Napsie matracim! Ja vēl šaubies – vienkārši vēlreiz pārskati visus augstāk minētos iemeslus, kādēļ Napsie varētu būt tavs ideālais matracis.