Photo
Video

Napsie sega

Ideāla sega jebkuram gadalaikam

Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50.00 EUR

Jo vairāk tu pērc, jo vairāk tu ietaupi:

1 Napsie produkts = -10%, 2 Napsie produkti = -20%, 3 Napsie produkti = -30%

Piedāvājums ir spēkā visiem Napsie produktiem un jebkādā kombinācijā. Atlaide tiks izrēķināta, kad ieiesiet iepirkšanās grozā.

Izvēlies izmēru

80X200 cm

  • €69,90

Vienkārši mākonis

Napsie sega ir viegla, patīkama pieskārienam un tik mīksta, ka no rīta pat negribēsies celties. Tā tik silti apskauj ķermeni, ka dažreiz pat var aizvietot partneri, kas nav blakus.

 

ORGANISKĀ KOKVILNA

Segas virsējais slānis ir izgatavots no organiskās kokvilnas, kas atšķiras ar dabisko maigumu un hipoalerģiskām īpašībām. Kokvilna ir elpojošs materiāls, kam piemīt lieliska gaisa caurlaidība. Tas ir iemesls, kāpēc ar šo segu gulēt ir ērti jebkura gadalaikā - temperatūra būs perfekta.

Raksturojums

Saldi sapņi jebkurā gadalaikā

Napsie sega rada ideālu mikroklimatu ķermenim - Tev būs silti aukstajās ziemas naktīs un patīkami svaiga sajūta vasarā. Sega ir apjomīga, mīksta un tajā pašā laikā viegla!

Viss labākais Tev!

  • Ideāla temperatūra

    Silts un mājīgs vai viegls un gaisīgs? Mēs esam izveidojuši segu, kas apvieno visas šīs īpašības, tāpēc tā ir ideāli piemērota lietošanai visa gada garumā. No rīta būsi atpūties, enerģisks un gatavs jaunai dienai.

  • Kvalitatīvi materiāli

    Sega pildīta ar kvalitatīvām, hipoalerģiskām šķiedrām. Kā visas mornās segas, kas pildītas ar uzlabotām poliestera šķiedrām, arī Napsie sega nodrošina lielisku termoregulāciju.

  • Viegli kopt

    Sega netīra? Ieliec to veļas mazgājamā mašīnā un mazgā 40° C temperatūrā. Sega saglabās savu formu, būs svaiga un tīra.

Viss nepieciešamais perfektam miegam vienuviet