Photo
Video

Napsie sega Cotton

SKU: 99-1000072363

 Ideāla sega jebkuram gadalaikam.

 

Piedāvājums spēkā līdz 30.11.2020.

Izvēlies izmēru

80X200 cm

 • Pilna cena: €69,90


  Īpašā cena: €27,96

 • Preces šobrīd nav noliktavā, par preces pasūtīšanu zvaniet pa tālr.:

-60%

Vienkārši mākonis

Napsie sega ir viegla, patīkama pieskārienam un tik mīksta, ka no rīta tev pat negribēsies celties. Tā tik cieši apskauj ķermeni, ka dažreiz pat var aizvietot partneri, kas nav blakus.

 

Organiskā kokvilna

Segas virsējais slānis ir izgatavots no organiskās kokvilnas, kas atšķiras ar dabisko maigumu un hipoalerģiskām īpašībām. Kokvilna ir elpojošs materiāls, kam piemīt lieliska gaisa caurlaidība. Tas ir iemesls, kāpēc ar šo segu būs ērti gulēt jebkurā gadalaikā - temperatūra būs perfekta.

Raksturojums

Saldi sapņi jebkurā gadalaikā

Napsie sega rada ideālu mikroklimatu ķermenim - tev būs silti aukstajās ziemas naktīs un patīkami svaiga sajūta vasarā. Sega ir apjomīga, mīksta un tajā pašā laikā viegla.

Viss labākais Tev!

 • Ideāla temperatūra

  Silts un mājīgs vai viegls un gaisīgs? Mēs esam izveidojuši segu, kas apvieno visas šīs īpašības, tāpēc tā ir ideāli piemērota lietošanai visa gada garumā. No rīta būsi atpūties, možs un gatavs jaunai dienai.

 • Kvalitatīvi materiāli

  Sega ir pildīta ar kvalitatīvām, hipoalerģiskām šķiedrām. Tāpat kā visas modernās segas, kas pildītas ar uzlabotām poliestera šķiedrām, arī Napsie sega nodrošina lielisku termoregulāciju.

 • Viegli kopjama

  Sega ir netīra? Vienkārši ieliec to veļas mazgājamā mašīnā un mazgā 40° C temperatūrā. Sega saglabās savu formu, turklāt būs svaiga un tīra.