Photo
Video

Gultas veļa Tokyo

SKU: 99-1000230034

Zīdaini maigais gultas veļas komplekts Tokyo ir izgatavots no 100 % kokvilnas satīna un ir īpaši patīkams saskarē ar ādu. Košās krāsas atsvaidzinās Tavas guļamistabas interjeru, un sārti zaļā palmu lapu apdruka ienesīs tajā bohēmiskas vēsmas. Segas pārvalkam un spilvendrānām ir rāvējslēdzēja aizdare. Gultas veļu drīkst mazgāt veļas mašīnā 40 ºC temperatūrā.

Gultas veļa Tokyo
No €54,00 Uz augšu

Cenu izmaiņas >>

 • Izgatavots no 100 % kokvilnas satīna
 • Mazgājams 40 ºC temperatūrā
 • Pieejams 2 izmēros: 140x200 cm un 200x200 cm
 • Rāvējslēdzēja aizdare
 • Ražots ES

Gultas veļas komplekts Tokyo sniegs Tev sen meklēto komfortu

Zīdaini maigs un gluds – mūsu gultas veļas komplekts Tokyo sniegs Tev sen meklēto komfortu. Tas ir izgatavots no 100 % kokvilnas satīna ar īpaši augstu blīvumu, tāpēc ir karaliski mīksts un elpojošs vienlaikus. Pateicoties savām termoregulējošajām īpašībām, kokvilna absorbē mitrumu labāk nekā jebkurš sintētiskais materiāls un tādējādi garantē, ka Tu guļot nesvīdīsi. Gultas veļa pieejama 2 izmēros: 140x200 and 200x200 cm.

Košā palmu lapu apdruka ir vienkāršs veids, kā piešķirt interjeram raksturu. Mūsu modernais gultas veļas komplekts Tokyo ienesīs Tavā guļamistabā bohēmiskas džungļu noskaņas un dabas vitalitāti.

 • ZĪDAINS KOKVILNAS SATĪNS

  Gultas veļas komplektu Tokyo īpašu padara maigais satīna pieskāriens – blīvais pinums piešķir audumam zīdainu mīkstumu. Gultas veļa ir izgatavota no 100 % kokvilnas satīna, nodrošinot perfektu līdzsvaru starp komfortu un greznību. Turklāt satīnam raksturīgais mirdzums piešķirs Tavai guļamistabai luksusa pieskārienu.

 • ABSOLŪTS KOMFORTS

  No 100 % kokvilnas satīna izgatavotais gultas veļas komplekts Tokyo neaiztur siltumu un palīdz nodrošināt elpojošu un svaigu miega vidi. Turklāt tas labi absorbē mitrumu. Neatkarīgi no tā, vai Tu guļot svīsti vai ne, šī gultas veļa parūpēsies, lai Tu justos komfortabli visas nakts garumā.

 • RĀVĒJSLĒDZĒJA AIZDARE

  Nelielais bezvīļu rāvējslēdzējs segas pārvalkā un spilvendrānā ievērojami atvieglos Tavu ikdienu. Vienkārši noņem gultas veļu un liec to veļas mašīnā 40 ºC temperatūrā.

 • KOŠS AKCENTS

  Gultas veļa ar mūsdienīgu dizainu ir ideāls veids, kā atsvaidzināt interjeru. Sārti zaļā palmu lapu apdruka ienesīs Tavās mājās jaunu dzīvesprieku. Pārvērt savu guļamistabu tropu paradīzē ar Napsie gultas veļas komplektu Tokyo!

 • Atkārtoti izmantojams iepakojums

  Gultas veļas komplekts Tokyo ir iesaiņots atkārtoti lietojamā auduma somā ar pieskaņotu apdruku un bez plastmasas, kuru pēc tam var izmantot dažādos veidos. Tā ir neliela dāvana no Napsie.

RAKSTUROJUMS