Photo
Video

Napsie XXL pleds

SKU: 99-1000225762

Napsie XXL pleds ir domāts tieši tev, ja bieži jūties nosalis un gribi ieritināties siltā ligzdiņā. Tas ir ļoti mīksts un pūkains, to var mazgāt veļas mašīnā, turklāt šis pleds ir viens no lielākajiem, kādu var atrast veikalu plauktos.

Napsie XXL pleds
€89,00
Prece ir noliktavā. Piegāde 2–7 d.d. laikā.

Cenu izmaiņas >>

 • Ļoti liels izmērs

  Vairs nav jācīnās par tiesībām uz segu! Mūsu XXL pleds ir 6m2 liels. Zem tā pietiks vietas visai ģimenei.

 • Mīksts un pūkains

  Īpaši mājīgai sajūtai. XXL pleds ir izgatavots no mīksta, samtaina materiāla, kas tevi ieskaus kā silts apskāviens.

 • Glīta kārba ar galda spēli

  XXL pleds ir iepakots skaistā, eleganti melnā kārbā ar pārsteigumu. Tai apakšā ir uzdrukāts riču-raču spēles laukums 6 dalībniekiem, un līdz ar pledu iekšā atradīsi papīra spēļu kauliņus.

 • Mazgājams veļas mašīnā

  Viegli un ērti kopjams. Lai gan XXL pleds ir patiešām liels, to var mazgāt veļas mašīnā 30°C temperatūrā. Tieši tik vienkārši!

 • Trīs dažādas krāsas

  Piemērots jebkuram interjeram. XXL pleds ir pieejams divās krāsās: krēmīgā ziloņkaula vai pelnu pelēkā tonī.

ATKLĀJIET SAVU SAPŅU SEGU

Napsie XXL pleds ir domāts tieši tev, ja bieži jūties nosalis un gribi ieritināties siltā ligzdiņā. Tas ir ļoti mīksts un pūkains, to var mazgāt veļas mašīnā, turklāt šis pleds ir viens no lielākajiem, kādu var atrast veikalu plauktos. Tik liels kā vesela istaba – 6m2! Pledu tev nosūtīsim elegantā, melnā kārbā ar pārsteigumu – tai apakšā ir uzdrukāts laukums riču-raču spēlei. Ņem kauliņus, pasauc draugus, un lai spēle sākas!

 

LIELS PLEDS LIELAM PRIEKAM

Pledi ir paredzēti ne tikai siltumam. Tie rosina mierpilnu, omulīgu noskaņu un ļauj atslābināties, samazina stresu un veicina laimes hormona serotonīna izdalīšanos. Ja jau pledam ir tik daudz priekšrocību, kāpēc lai tas nebūtu pēc iespējas lielāks?

XXL pleds ir perfekts – super omulīgs
un super liels (62)!

Napsie XXL pleds ir izgatavots no mīksta, samtaina auduma un ir ļoti viegls. Tas ir ideāli piemērots, lai sasildītos, un vienlaikus zem tā nebūs par karstu. Pleds ir pieejams divās dažādās krāsās: krēmīgā ziloņkaula vai pelnu pelēkā. Tas lieliski iederēsies jebkurā interjerā.

Vai lauzi galvu, ko lai uzdāvina tuviniekiem vai draugiem? Mums ir labas ziņas – XXL pleds būs ideāla dāvana. Nav svarīgi, vai tavai ģimenei patīk dalīties, – zem šī pleda vietas pietiks visiem! Un tev nav jāraizējas par iesaiņojumu – Napsie pleds ir iepakots elegantā melnā kārbā ar magnētisku aizdari. Bet vai zini, kas ir pats labākais? Kārbas apakšā ir uzdrukāts RIČU-RAČU laukums 6 spēlētājiem, un iekšā kopā ar pledu atradīsi papīra spēļu kauliņus. Paņem metamo kauliņu, pasauc ģimeni, un lai sākas izklaides!

Napsie XXL pledam ir daudz labu īpašību. Tas ir viens no lielākajiem plediem, kādu vien var atrast, turklāt to ir ļoti viegli kopt – vienkārši ieliec pledu veļas mašīnā un izmazgā 30°C temperatūrā. Vari mierīgi ieritināties savā omulīgajā ligzdiņā, neraizējoties par sarežģītu kopšanas procesu. Nekāda stresa – tikai silts, maigs apskāviens!

TEHNISKĀS SPECIFIKĀCIJAS

Trīs dažādas krāsas