Photo
Video

Napsie matracis

SKU: 99-1000112343

4,8/5 (286)

5

72%

4

11.4%

3

1.2%

2

1.2%

1

0%

Skatīt atsauksmes

Napsie – ideāls matracis ikvienam. 18 cm Ecocell® putu pildījums un 3 komforta zonas gādā par pareizu mugurkaula novietojumu visās gulēšanas pozās un samazina slodzi uz pleciem, gurniem un ceļgaliem. Matracim ir noņemams un mazgājams pārvalks ar apstrādi pret baktērijām un putekļu ērcītēm, tādējādi nodrošinot svaigumu un pasargājot no smakām. 101 dienas izmēģinājuma periods un 10 gadu garantija.

Napsie matracis
No €249,00 Uz augšu
Bezmaksas piegāde
Prece ir pieejama. Piegāde 7 nedēļu laikā.

Cenu izmaiņas >>

 • Napsie

  101 DIENAS IZMĒĢINĀJUMS

  Izmēģini Napsie matraci savās mājās 101 dienu! Ja jums tomēr nebūs pa ceļam, varēsi to atgriezt un saņemt naudas atmaksu – nekādu jautājumu un sīkās drukas.

 • Napsie

  10 GADU GARANTIJA

  Mūsu matrači kalpo ilgi – vismaz desmit gadus. Tāpēc esam tiem piešķīruši 10 gadu garantiju. Bet garantējam, ka Tev nenāksies to izmantot.

 • Napsie

  BEZMAKSAS PIEGĀDE MATRAČIEM

  Tuk-tuk! Kas tur ir? Tavs Napsie matracis – piegādāts pilnīgi bez maksas, Tev tikai jāatnāk līdz durvīm. Vari to darīt arī pidžamā.

ATSLĒGAS VĀRDI

 • ATBALSTS

  Atbalsts jebkurai ķermeņa zonai jebkurā pozā – jā, lūdzu! Napsie matrača 3 atbalsta zonas atvieglo spiedienu uz pleciem, gurniem un muguras lejasdaļu.

 • KOMFORTS

  Komforta nekad nevar būt par daudz – īpaši miegā. Napsie matrača vidēji stingrā Ecocell® putu pamatne vienmēr saglabā formu neatkarīgi no spiediena.

 • GAISCAURLAIDĪBA

  Ieelpo, izelpo... Nē, mēs nerunājam ar Tevi, bet ar Tavu matraci. Ecocell® putas nodrošina nepārtrauktu gaisa cirkulāciju un pastāvīgu svaigumu.

 • HIGIĒNA

  Noņemamais un mazgājamais pārvalks garantē, ka Napsie matracis vienmēr būs tīrs un svaigs – turklāt tam netiks klāt ne baktērijas, ne putekļu ērcītes!

Raksturojums

Skatīt vairāk

Skatīt mazāk

Izcelsmes valsts:

Ar lepnumu ziņojam, ka matracis ir izstrādāts un darināts Eiropā.

Sertifikāti:

Napsie matracis ir darināts no putu materiāliem, kam piešķirts Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts. Tas nozīmē, ka tas nav kaitīgs un ir videi draudzīgs.

Materiāli:

Pamatne ir darināta no atbalstošām atvērto šūnu poliuretāna putām (Ecocell) (18 cm).

Trīs atsevišķas zonas

Pārvalks ar poliestera rāvējslēdzēju ir apstrādāts ar Clean Effect, tāpēc nodrošina aizsardzību pret putekļiem, baktērijām un rada antialerģisku gulēšanas vidi.

Kopšana:

Pārvalka virsējo daļu drīkst mazgāt veļas mazgājamā mašīnā 40°C temperatūrā.

Nedrīkst balināt, žāvēt veļas žāvētājā, gludināt un ķīmiski tīrīt.

Izmēri un svars:

80x200 cm

7,81 kg

90x200 cm

8,86 kg

140x200 cm

13,65 kg

160x200 cm

15,69 kg

180x200 cm

17,73 kg

Matrača augstums: 18 cm.

Maksimālais pieļaujamais svars: 140 kg vienai personai.

Garantija:

Matracim ir 10 gadu garantija, pārvalkam — 2 gadu garantija.

Uzzini vairāk: Biežāk uzdotie jautājumi.

VIENS MATRACIS VISIEM

Pietiek runāt, laiks visu pārbaudīt praksē! Pavadi uz Napsie matrača 101 nakti. Ja tomēr tajā neiemīlēsies, varēsi to atgriezt un saņemt pilnu naudas atmaksu.

Izcils komforts jebkuram:

 • Augumam
 • Svaram
 • Ķermeņa formai
 • Gulēšanas pozai
 • Vecumam

Universāls matracis – kā?

Pateicoties maģiskajam skaitlim 3: Ecocell® putām ar 3D struktūru, kas pielāgojas ķermenim, vienlaikus efektīvi nodrošinot gaisa cirkulāciju, un 3 atbalsta zonām, kas sniedz perfektu komfortu 3 galvenajām ķermeņa zonām: pleciem, gurniem un kājām. Un matrača pārvalks ir 1) mīksts, 2) higiēnisks un 3) aizsargāts pret baktērijām.

Napsie
Napsie

Es esmu Napsie un pastāstīšu,
kāpēc esmu ideāls matracis!

Skatīties video

KĀDS IR NAPSIE MATRACIS?

Mēs raksturotu Napsie matraci kā vidēji stingru. Esam atraduši zelta vidusceļu, kas visās gulēšanas pozās samazina spiedienu uz ķermeni un notur muguru taisnu. Tev būs ērti no vakara līdz pat rītam!

Napsie
Napsie

KOMFORTS JEBKURĀ GULĒŠANAS POZĀ

Napsie

Uz sāniem

Guļot uz sāniem, vari izbaudīt mīkstu atbalstu pleciem un gurniem. Ecocell® putas maigi pielāgojas ķermenim, un 3 atbalsta zonas samazina spiedienu. Tātad izpaliks stīvums un diskomforts no rīta.

Napsie

Uz muguras

Guļot uz muguras, ir nepieciešams atbalsts muguras lejasdaļai. Napsie vidēji stingrais matracis notur mugurkaulu pareizā pozīcijā, Ecocell® putas stabili balsta gurnus.

Napsie

Uz vēdera

Gulēšana uz vēdera uzliek papildu slodzi mugurai. Napsie vidēji stingrais matracis gādā par ideālu atbalstu visas nakts garumā.

Napsie

ELPOŠANA IR SVARĪGA

 • Īpaši izvietotie gaisa kanāliņi aizvada lieko siltumu prom no ķermeņa, lai Tev guļot nebūtu karsti.
 • Ecocell® atvērto šūnu putās ir daudz sīku poru, kas aizvada prom lieko siltumu un rūpējas, lai Tu guļot justos svaigi un patīkami.
Napsie

HIGIĒNA IR MŪSU PRIORITĀTE

 • Matracim ir veikta apstrāde aizsardzībai pret baktērijām un putekļu ērcītēm, lai tas vienmēr būtu tīrs un svaigs.
 • Vai gribi, lai Napsie matracis būtu tikpat tīrs kā pirmajā naktī? Tas ir iespējams – vienkārši noņem pārvalku un liec to veļas mašīnā! Tādējādi Tavs matracis visu kalpošanas laiku būs tīrs un nodrošinās Tev veselīgu miegu.

PERFEKTS MATRACIS AUGOŠIEM BĒRNIEM

Mūsu matrači ir izgatavoti no izmeklētiem un kvalitatīviem materiāliem, turklāt ir tieši tik stingri, lai gādātu par Tava bērna komfortu, veselīgu attīstību un saldiem sapņiem.

 • Ecocell® putas ideāli sadala svaru un balsta ķermeni, kā arī rūpējas par pareizu mugurkaula pozīciju.
 • Svīšana naktī nebūs problēma – matrača elpojošais pārvalks aizvada no ķermeņa lieko mitrumu un gādā, lai guļvieta būtu sausa un svaiga.
 • Kakao un našķi gultā? Nekādu problēmu! Noņemamais un mazgājamais pārvalks tiks galā ar jebkuru traipu vai izlietu dzērienu.
Napsie

MATRACI LIETOŠANAI VAR SAGATAVOT PAVISAM VIENKĀRŠI UN ĀTRI

Tavs jaunais matracis tiks piegādāts līdz Tavām durvīm sapresētā un sarullētā formā un vakuumā un būs iepakots kastē un DIVOS plastmasas slāņos. Tos pārgriežot, uzmanies, lai nesabojātu matraci, un pēc izpakošanas ļauj matracim 6 stundas ieņemt formu. Sīkākas instrukcijas atradīsi zemāk.

APSKATIES KĀ ATTAISĪT
Napsie

Uzmanīgi pārgriez ārējo slāni ar šķērēm, pieraugot, lai nesagrieztu plastmasas slāni iekšpusē. Negriez ar nazi.

Napsie

Izritini vakuumā iepakoto matraci uz gultas. Uzmanīgi pārgriez nākamo plastmasas slāni gar malām un noņem šo plastmasas slāni.

Napsie

Nogaidi 6 stundas, kamēr matracis pilnībā ieņem pareizo formu.