BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Nevari atrast abildi uz savu jautājumu? Raksti mums uz info@napsie.lv

Napsie sastāvs

 

Cik izturīgs ir Napsie matracis?

 

No kā izgatavots virsējais slānis?

Tas ir darināts no 100 % poliestera ar aizsardzību pret baktērijām un alergēniem, ko nodrošina īpašā apstrāde.

 

Kur tiek izgatavoti Napsie matrači?

Napsie radīšana notiek Eiropā.

 

Cik kilogramu var izturēt Napsie?

Napsie matracis ieteicams personai, kuras masa nepārsniedz 140 kg. Tas nozīmē, ka uz Napsie var gulēt divi cilvēki, kuriem kopējais svars būs vienāds vai zem 280 kg..

 

Kādi ir matrača izmēri? Kāds ir tā svars?

Izmēri:Svars:

80x200 cm

7,81 kg

90x200 cm

8,86 kg

140x200 cm

13,65 kg

160x200 cm

15,69 kg

180x200 cm

17,73 kg

Un matracis ir 18 cm biezs.

Napsie iegāde

 

Vai es varēšu samaksāt par savu matraci pa daļām?

Jā, ir pieejama arī šāda opcija. Klikšķini šeit, lai iegūtu papildu informāciju.

 

Vai es pirms iegādes varēšu matraci izmēģināt?

Napsie piedāvā 101 izmēģinājuma nakti. Tas nozīmē, ka nopirkto matraci šajā laika periodā tu vari atgriezt mums atpakaļ, ja tas tomēr neliksies tev atbilstošā izvēle. Šādos gadījumos sazinies ar mums, zvanot 67807675 vai rakstot uz info@napsie.lv.

Garantija un atgriešana

 

Kā darbojas 101 nakts izmēģinājuma periods?

Mēs tev sniedzam iespēju izmēģināt matraci 101 nakti. Izmēģinājuma periods sākas dienā, kad saņem matraci. Ja izlemsi, ka matracis tev nav piemērots, sazinies ar mums, lai varam sarunāt visu par tā atgriešanu un samaksātās naudas atmaksu. Zvani mums uz telefona numuru 67807675 vai raksti uz info@napsie.lv.

 

Ko mēs iesākam ar atgrieztajiem matračiem?

Mēs tos pārstrādājam vai ziedojam labdarībai atkarībā no to atgriešanas iemesla un atgrieztā matrača stāvokļa (vai tas ir ar defektiem vai ne). Izmēģinātos matračus otrreiz nepārdodam.

 

Vai, matraci atgriežot, tas ir jāievieto atpakaļ kastē?

Ja intereses pēc vēlies izmēģināt, vai tas ir iespējams – droši! Taču atbilde ir nē. Atgriežot matraci, tev nav jācenšās ievietot to atpakaļ kastē. Taču iepakot matraci tā, lai transportēšanas laikā tam nerastos bojājumi gan ir nepieciešams (piemēram, plēvē).

 

10 gadu garantija

Visiem Napsie matračiem ir desmit gadu garantija, jo mēs esam pārliecināti, ka tie saglabās savu kvalitāti visā savā kalpošanas laikā. Pašam matrača virsējam slānim (pārvalkam) ir 2 gadu garantija.

 

Kaut kas nav tā un vēlies atgriezt matraci?

Sazinies ar mums, zvanot 67807675 vai rakstot uz info@napsie.lv. Izstāstīsim tev visu un vienosimies par tālākajiem soļiem.

Piegāde

 

Kad es saņemšu savu Napsie matraci?

Kad veiksi pasūtījumu, Tu saņemsi apstiprinājuma ziņu savā e-pasta kastītē. Tur būs norādīts Tavs pasūtījuma numurs, kā arī piegādes un maksājuma informācija.

 

Vēlaties mainīt piegādes adresi?

Lūdzu, sazinies ar mums pēc iespējas ātrāk. Mēs varam mainīt pasūtījumu gandrīz jebkurā brīdī, tomēr ērtāk to būs izdarīt 24 stundu laikā pirms piegādes brīža.

Ja rodas tāda nepieciešamība, raksti uz e-pasta adresi: info@napsie.lv

 

Vai es varu izvēlēties piegādes datumu un laiku?

Jā, vari to norādīt pieprasījumā, veicot pasūtījumu. Iespēju robežās centīsimies pielāgoties Tevis noteiktajam laikam. Kurjers Tev zvanīs 2–3 stundas iepriekš, lai pabrīdinātu par to, ka Napsie tūlīt tiks atvests.

Napsie lietošana

 

Vai Napsie būs piemērots risinājums cilvēkiem ar alerģijām?

Jā, Napsie mazgājamais un hipoalerģiskais virsējais slānis ir piemērots cilvēkiem ar astmu un alerģijām. Baktēriju un alergēnu iespējamība tiek ievērojami samazināta (šiem radījumiem, pretstatā cilvēkiem, Napsie nepatiks).

 

Kādai ir jābūt gultai, ja tiek iegādāts Napsie?

Napsie matraci vari likt gan uz grīdas, gan piemērota izmēra gultām, tai skaitā, gultām ar dažādiem redeļu veidiem (svarīgi, lai atstarpes starp redelēm nebūtu vairāk par 7,5 cm). Lietojot matraci uz grīdas vai gultas bez malām, novērtēsi, ka matracis, pateicoties pārvalka materiālam, paliks savā vietā.

 

Kā tīrīt matrača virsējo slāni?

Vienkārši: atvelc rāvējslēdzēju, noņem virsējo slāni (pārvalku) un ieliec to veļas mazgājamajā mašīnā. Tad mazgā 40 grādu vai zemākā temperatūrā.

 

Kā Napsie matraci sagatavot lietošanai?

  1. A - izņem to no kastes un noliec, kur nepieciešams;
  2. B - pēc tam noņem plastmasas aizsargslāni;
  3. C – Atstāj to apmēram 6 stundas vienu, lai matracis ieņem vajadzīgo formu*.

*Uz matrača apgulties varēsi jau dažas minūtes pēc tā izpakošanas, tomēr vajadzīgas vismaz 6 stundas, lai matracis pilnībā būtu gatavs pildīt savas funkcijas.

 

Izpakotajam matracim ir nepatīkams aromāts. Vai tas ir normāli?

Kad matraci izņemsi no kastes, iespējams, jutīsi smaržu, kāda piemīt svaigi radītām precēm. Neuztraucies, jo tā pazudīs! Atstāj matraci labi vēdinātā istabā uz pāris stundām pirms gulēšanas uz tā.