Kā tika radīts perfekts matracis

Kā mēs radījām Napsie

Mēs esam pārliecināti, ka mierīgs miegs - ir atslēga uz labu garastāvokli un enerģiju, kas vajadzīga, lai diena izdotos lieliska. Tieši tāpēc mēs radījām matraci, kas visiem nodrošinās veselīgu miegu un ļaus ar prieku pamosties no rītiem. Mēs zinām, ka varam vairāk! Līdz ar to, parastu putu slāņu vietā izstrādājām Napsie Comfort sistēmu. Tā apvieno labākos materiālus un jaunākās tehnoloģijas, kas tiek izmantotas miega kvalitātes uzlabošanā.

Rezultātā esam radījuši matraci, kas ir piemērots ikvienam. Tev nav jātērē laiks un jāpiepūlas, lai atrastu perfektu matraci - Napsie ir tieši tas, kas Tev nepieciešams.

Matracis, kas pilnībā pielāgojas

Putu atsperes apvieno dažādas priekšrocības - elastību, atbalstu, komfortu un gaisa caurlaidību. Kas ļauj Tev izbaudīt miegu, bez iegrimšanas un svīšanas problēmām. Napsie putu atsperu pamatne dinamiski pielāgojas ķermenim, jo katra atspere kustas 3 virzienos neatkarīgi cita no citas. Tā ir unikāla īpašība, kas padara šo matraci piemērotu ikvienam.

Kāda ir atšķirība?

 • "Elpojošs" dizains

  Lielākoties matraču sastāvā tiek izmantoti vairāki slāņi ar gandrīz identiskām putām un daudz līmes. Tas veicina zemu gaisa caurlaidību un rezultātā izraisa svīšanu. Napsie matrača putu atsperes ļauj gaisam brīvi cirkulēt, nodrošinot optimālu temperatūru Tavai guļvietai.

 •  
  Patentēta tehnoloģija

  Mūsu tehnoloģijas tika izstrādātas sadarbībā ar vadošo beļģu miega laboratoriju un neskaitāmām klientu atsauksmēm. 15 gadus izstrādes procesa rezultātā tika izveidotas šūnu struktūras putu atspere.

 •  
  Atbilstošs augstums

  Napsie matrača augstums ir 18 cm, kas ļauj nodrošināt guļvietu pietiekamā augstumā no zemes, gan izvēloties to novietot uz grīdas, paletēm, gan gultas rāmī.

 •  
  Praktisks iepakojums

  Piegādes brīdī Napsie ir rūpīgi un kompakti iepakots, aizņemot vien piektdaļu no sava patiesā izmēra, bet nezaudējot savas lieliskās īpašības. Ērtā iepakošanas tehnoloģija ļauj Napsie matraci efektīvi pārvadāt: tāpēc Napsie matrača pārvešana no Ventspils uz Daugavpili izmaksās mazāk nekā parasta matrača pārvešana no lidostas uz Rīgas centru.

Kustību kontrole

Napsie divdaļīgā pamatne ierobežo kustības, lai Tu netraucētu savam partnerim gulēt.

Uzzini, kā mēs matraci testējām!

Veselībai labvēlīgs un labi elpojošs

Napsie putu atsperes nodrošina gaisa plūsmu, regulējot temperatūru un mitrumu. Tādā veidā arī hipoalerģiskais virsējais slānis sniedz patīkamas sajūtas katru nakti.

Lielisks atbalsts Tavai mugurai

Napsie virsējā slānī esam apvienojuši stingru atbalstu ar mīksto Memory putu īpašībām, tādā veidā samazinot iegrimšanu. Tas arī nodrošina vienmērīgu spiediena sadali uz visu ķermeni, garantējot maksimālu komfortu.

Palīgs Tavai mugurai

IEGĀDĀJIES TAGAD>