Photo
Video

Sega Bamboo

SKU: 99-1000103294

Napsie sega – piemērota visiem gadalaikiem. Tā sildīs rudenī un ziemā, bet nebūs pārāk silta arī pavasarī un vasarā. Sega ir pildīta ar Wellsleep® advanced šķiedrām, kas padara to īpaši mīkstu un gaisīgu, un dabīgām bambusa šķiedrām labākai mitruma regulēšanai un gaiscaurlaidībai. Higiēniska, mazgājama veļasmašīnā 60 °C temperatūrā. Segas izmēri: 140x200 un 200x200 cm.

Sega Bamboo
No €39,00 Uz augšu
 • Dabas pieskāriens

  Bambusa viskozes šķiedras ne tikai ļauj tev gulēt sausāk un veselīgāk, bet tās ir 100% biosabrūkošas un mums tas patīk!

 • Nekad nav par karstu

  Jā, mēs esam ar visām četrām par atvēsinošu miegu. Napsie sega ir pilnībā elpojoša, tāpēc tā labi kalpos gan vasarā, gan ziemā.

 • Ļoti mīksta

  Segā izmantotie materiāli ir pūkaini mīksti, un vatētie raksti, kuri saskan ar Napsie matraci, arī piešķir patīkamu gaisīga mīkstuma sajūtu.

 • Mēs izmazgājam visus niekus un netīrumus

  Higiēna ir ļoti svarīga, it īpaši, ja tu ciet no alerģijām. Napsie sega ir pilnībā mazgājama 60°C temperatūrā.

 • Viegla samaksa

  Tu vari maksāt par pirkumu kā vēlies - interneta veikalā vai ar skaidru naudu piegādes brīdī.

Izcili mīksta

Arī ar segu mēs sekojām principam – jo vienkāršāk, jo labāk. Pats svarīgākais - tā ir pietiekami mīksta, lai to apskautu ar rokām un kājām. Turklāt tev tajā nebūs ne pārāk karsti, ne pārāk auksti. Šajā gadījumā Napsie sega piepilda visas tavas vēlmes.

 • Omulīgs komforts

  Izcilās Wellsleep® advanced mikrošķiedras ir mīkstas, vieglas un rada maiguma sajūtu. Unikālā struktūra rada gaisa kabatas, kuras sniedz papildu apjomu, radot gaisīgu sajūtu.

 • Bez salšanas un drebuļiem. Bez svīšanas.

  Wellsleep® mikrošķiedras perfekti papildina bambusa viskoze, kura saglabā optimālu temperatūru un regulē mitrumu zem segas. Tu nejutīsies ne pārāk karsti, nedz arī svīdīsi neatkarīgi no tā, vai guli viens vai nē.

 • Tā saglabā savu mīkstumu pēc vairākkārtējas mazgāšanas

  Tu vari mazgāt Napsie segu veļas mazgājamā mašīnā 60°C temperatūrā, tiekot vaļā no netīrumiem, baktērijām, traipiem vai nepatīkamiem aromātiem, kas neļauj tev pilnībā izbaudīt miegu.

Raksturojums