Photo
Video

Sega Ocean

SKU: 99-1000218717

Īpašā sega Ocean ir izgatavota no savāktas un pārstrādātas plastmasas, kas citādi nonāktu okeānā, – tādējādi tiek sperts nākamais solis pretī ilgtspējībai. Šī sega ir videi draudzīga un ārkārtīgi mīksta.

Sega Ocean
No €49,00 Uz augšu
Prece ir noliktavā. Piegāde 2–7 d.d. laikā.

Cenu izmaiņas >>

 • Sargājot okeānu

  Segas Ocean pildījumā izmantotā šķiedra ir izgatavota no pārstrādātas plastmasas, ko savākusi organizācija Plastic Bank – uzņēmums, kas cīnās ar plastmasas piesārņojumu okeānā, kā arī palīdz nodrošināt labāku nākotni nabadzībā dzīvojošiem cilvēkiem.

 • Ideāla temperatūra

  Segas pildījums ir izstrādāts atbilstoši stingrām prasībām – tas gādā, lai siltums tiktu izkliedēts vienmērīgi, tādējādi rūpējoties, lai tev nekļūtu ne par karstu, ne par aukstu.

 • Izgatavota Eiropas Savienībā

  Videi draudzīgā sega Ocean ir izgatavota Eiropas Savienībā – Igaunijā.
  Tā tiek ražota saskaņā ar labas ražošanas praksi un Eiropas Savienības standartiem un noteikumiem. Sega ir izgatavota no augstas kvalitātes izejmateriāliem, kas nesatur kaitīgas vai toksiskas vielas.

 • Pilnībā mazgājama

  Segu var mazgāt veļas mašīnā 60°C temperatūrā. Vienkārši ieliec visu segu veļas mašīnā 60°C režīmā – šajā temperatūrā tiek iznīcinātas putekļu ērcītes, baktērijas, traipi un nepatīkami aromāti, kas varētu traucēt tavu naktsmieru.

 • Unikāla izsekojamība

  Katrai segai, kura ir pildīta ar Suprelle® Blue zīmola pārstrādātajām šķiedrām, ir pievienota zīmola etiķete ar unikālu izsekošanas numuru, apliecinot, ka šis produkts ir ražots saskaņā ar licenci un atbilst stingriem kvalitātes standartiem..

Sargā okeānu… guļot

Napsie segas Ocean pildījums ir pilnībā izgatavots no plastmasas, kas savākta liedagos, upju ietekās un piekrastes zonās 50 km attālumā no krasta. Organizācija Plastic Bank ir apņēmusies aizsargāt pasaules okeānus un veicina plastmasas savākšanu, dodot darbu vietējiem iedzīvotājiem un par to finansiāli atlīdzinot. Pēc attīrīšanas plastmasa atdzimst kā jauna, vērtīga izejviela – šķiedra Suprelle® Blue, un to var izmantot kā pildījumu mīkstām segām un spilveniem. Šķiedra ir viegla un gaisīga un miega laikā saglabā vēsumu, tāpēc tu katru nakti jutīsies kā guļot mākoņos.

Lai izgatavotu vienu Napsie segu 140x200 cm izmērā, ir pārstrādātas 61,95 plastmasas pudeles, bet lielākās segas – 200x200 cm – izgatavošanai esam pārstrādājuši 87,81 pudeli.

Ideāla sega

Suprelle® Blue šķiedra ir mīksta un silta – ideāli piemērota segu pildījumam. Tā ir izstrādāta ar mērķi nodrošināt atbilstošu termoregulāciju. Pildījums ir viegls un gaisīgs, garantējot, ka naktī nekļūs karsti un tu jutīsies tā, it kā gulētu mākoņos. Vēl vairāk – šī šķiedra saglabā nevainojamu formu ilgāk nekā citi materiāli. Advancētais pildījums gādās, lai tava sega vienmērīgi izkliedētu siltumu un tev nebūtu ne par karstu, ne par aukstu.

Kokvilnas soma

Sega tiks piegādāta organiskās kokvilnas somā, ko pēc tam var izmantot tās uzglabāšanai.

Raksturojums