Photo
Video

Napsie spilvens

Mīksts un atbalstošs jebkurai pozīcijai

 • €25,00
 • Dabas pieskāriens

  Bambusa viskozes šiedras ne tikai ļauj tev gulēt sausāk un veslīgāk, bet tās 100% bioloģiski sadalās un mums tas patīk!

 • Nekad nav par karstu

  Jā, mēs esam ar visām četrām par atvēsinošu miegu. Napsie spilvens ir pilnībā gaisa caurlaidīgs, tāpēc tas labi kalpos gan vasarā, gan ziemā.

 • Mīksts, bet atbalstošs

  Pateicoties izmantotajiem materiāliem, šis spilvens ir izteikti mīksts, bet tajā pašā laikā tas pilnībā atbalsta visas vajadzīgos punktus. Tu pat vari regulēt augstumu!

 • Mēs izmazgājam visas baktērijas un netīrumus

  Higēna ir ļoti svarīga, it īpaši, ja tu ciet no alerģijām. Napsie spilvens ir pilnībā mazgājams 60 grādu temperatūrā.

 • Viegla samaksa

  Maksā, kā vēlies – ar skaidru naudu, kad spilvens ir nogādāts pie tevis vai caur līzingu.

Vienkārši izveidots izcilam naktsmiegs

Mēs esam izmēģinājuši vairākus spilvenus un esam nonākuši pie secinājuma – jo vienkāršāk, jo labāk. Vienkāršais kodols izveidots no advancētām šķiedrām, kuras padara spilvenu mīkstu un gaisa caurlaidīgu, un mazais, gandrīz neredzamais, rāvējszlēdzējs ļauj regulēt spilvena augstumu līdz sev optimālajam.

 • Spilvena vēsā puse

  Mīkstais pārvalks, kas radīts no izcilajām Wellsleep® advanced mikrošķiedrām (kuras daudz izmanto sportistu apģērbiem un citās industrijās), ir ļoti mīksts un viegls. Pats svarīgākais ir tā gaisa caurlaidība un izturība. Šīs īpašās mikrošķiedras kopā ar bambusu momenta izžāvē visus nakts laikā izsvīsto un sniedz vēsuma sajūtu. Tas arī saglabā perfektu formu daudz ilgāk nekā citi spilvenu pildījumi.

 • Kāds ir tavs optimālais spilvena augstums?

  Mums ir daži padomi, kā iegūt sev nepieciešamo komfortu. Viens no tiem ir atrodot savu piemēroto spilvena augstumu. Ja matracis ir mazliet stingrāks, tad spilvena augstumam būtu jābūt augstākam nekā uz mīkstāka matrača, jo mīkstākā matracī augums iegrimst mazliet dziļāk matracī. Ja jūs esat uz sāna gulētājs - jo platāki pleci, jo augstāks spilvens. Diezgan vienkārši!

 • Vai mēs jau teicām, ka tas ir mazgājams?

  To var vienkārši mazgāt veļasmašīnā 60 grādu temperatūrā. Šajā temperatūrā tiek izmazgāti  visi netīrumi, baktērijas, traipi vai nepatīkamās smakas, kuras tev traucē izbaudīt patīkamu miegu. Lai patīkams nakts (vai dienas) miegs!

Priekšrocības:

Pagriez un saspied

Griez un spied to, cik daudz vēlies, jo spilvens ir izturīgs un piemērots visām gulēšanas pozīcijām.

Viss nepieciešamais perfektam miegam vienuviet