Photo
Video

Napsie spilvens

SKU: 110035663

Īpaši mīksts un ērts spilvens, kas piemērots visām gulēšanas pozām.

Spilvena izmērs: 50x70 cm 

 

Piedāvājums spēkā līdz 30.09.2020. vai kamēr prece ir pieejama.

 • Pilna cena: €24,00


  Īpašā cena: €14,40

-40%

 • Dabas pieskāriens

  Bambusa viskozes šķiedras ne tikai nodrošina veselīgu un sausu gulēšanas vidi, bet tās ir arī 100% bioloģiski pārstrādājamas.

 • Nekad nav par karstu

  Atsvaidzinošs miegs visas nakts garumā! Napsie spilvens ir pilnībā gaisa caurlaidīgs, tāpēc tas labi kalpos kā vasarā, tā arī ziemā.

 • Mīksts un ērts

  Šis spilvens ir izteikti mīksts un sniegs nepieciešamo atbalstu visās gulēšanas pozās. Tu pat vari regulēt tā augstumu!

 • Izvairies no baktērijām un alerģijām

  Higiēna ir ļoti svarīga, it īpaši, ja tu ciet no alerģijām. Napsie spilvens ir pilnībā mazgājams 60°C temperatūrā - šādā temperatūrā iet bojā putekļu ērcītes.

 • Viegla samaksa par pirkumu

  Maksā, kā vēlies – ar skaidru naudu, kad spilvens ir nogādāts pie tevis, vai ar karti interneta veikalā.

Vienkārši izveidots izcilam miegam

Jo vienkāršāk, jo labāk! Spilvena pildījums izveidots no advancētām šķiedrām, kuras padara spilvenu īpaši mīkstu un gaisu caurlaidīgu, savukārt mazais rāvējslēdzējs spilvena sānos ļaus regulēt spilvena augstumu, izņemot vai ieliekot spilvena pildījumu. Perfekta forma spilvenam saglabāsies ilgi!

 • Spilvena vēsā puse

  Atsvaidzinošais spilvena pārvalks, kas radīts no unikālajām Wellsleep® advanced mikrošķiedrām ir ļoti mīksts, viegls un gaisa caurlaidīgs. Šķiedrām ir mitruma uzsūkšanas spēja, tādejādi sausa un veselīga gulēšanas vide būs nodrošināta visu nakti.

 • Kāds ir tavs optimālais spilvena augstums?

  Mums ir labs padoms, kā iegūt sev nepieciešamo komfortu - jāatrod sev piemērotākais spilvena augstums! Diezgan vienkārši - ja matracis ir mazliet stingrāks, tad spilvena augstumam būtu jābūt zemākam, bet mīkstākā matracī ķermenis iegrimst mazliet dziļāk, tāpēc spilvenam vajadzētu būt augstākam.

 • Vai mēs jau teicām, ka tas ir viegli kopjams?

  To var pilnībā mazgāt veļas mazgājamā mašīnā 60°C temperatūrā. Šajā temperatūrā tiek izmazgāti ne tikai visi netīrumi, traipi un nepatīkamie aromāti, bet arī baktērijas un putekļu ērcītes. Izbaudi patīkamu miegu!

Raksturojums

Pagriez un saspied

Griez un spied to, cik daudz vēlies, jo spilvens ir izturīgs, ērts un piemērots visām gulēšanas pozām.