Photo
Video

Spilvens Ocean

ID: 110073328 SKU: 110073328

Īpašais spilvens Ocean ir izgatavots no savāktas un pārstrādātas plastmasas, kas citādi nonāktu okeānā, – tādējādi tiek sperts nākamais solis pretī ilgtspējībai. Šis spilvens ir videi draudzīgs un ārkārtīgi ērts.

Spilvens Ocean
€39,00
Prece ir noliktavā. Piegāde 2–7 d.d. laikā.

Cenu izmaiņas >>

 • Sargājot okeānu

  Spilvena Ocean pildījumā izmantotā šķiedra ir izgatavota no pārstrādātas plastmasas, ko savākusi organizācija Plastic Bank – uzņēmums, kas cīnās ar plastmasas piesārņojumu okeānā, kā arī palīdz nodrošināt labāku nākotni nabadzībā dzīvojošiem cilvēkiem.

 • Regulējams augstums un izcils atbalsts

  Mazs, gandrīz neredzams rāvējslēdzējs ļauj atvērt spilvenu un pielāgot augstumu un stingrību, izņemot vai pievienojot pildījumu. Tādējādi spilvens Ocean ir ideāli piemērots jebkurai gulēšanas pozai (uz vēdera, uz muguras vai uz sāniem). Spilvens sniedz lielisku atbalstu un ilgi saglabā nevainojamu formu.

 • Izgatavots Eiropas Savienībā

  Videi draudzīgais spilvens Ocean ir izgatavots Eiropas Savienībā – Igaunijā.
  Tas tiek ražots saskaņā ar labas ražošanas praksi un Eiropas Savienības standartiem un noteikumiem. Spilvens ir izgatavots no augstas kvalitātes izejmateriāliem, kas nesatur kaitīgas vai toksiskas vielas.

 • Pilnībā mazgājams

  Spilvenu var mazgāt veļas mašīnā 60°C temperatūrā. Vienkārši ieliec visu spilvenu veļas mašīnā 60°C režīmā – šajā temperatūrā tiek iznīcinātas putekļu ērcītes, baktērijas, traipi un nepatīkami aromāti, kas varētu traucēt tavu naktsmieru.

 • Unikāla izsekojamība

  Katram spilvenam, kurš ir pildīts ar Suprelle® Blue zīmola pārstrādātajām šķiedrām, ir pievienota zīmola etiķete ar unikālu izsekošanas numuru, apliecinot, ka šis produkts ir ražots saskaņā ar licenci un atbilst stingriem kvalitātes standartiem.

Sargā okeānu… guļot

Napsie spilvena Ocean pildījums ir pilnībā izgatavots no plastmasas, kas savākta liedagos, upju ietekās un piekrastes zonās 50 km attālumā no krasta. Organizācija Plastic Bank ir apņēmusies aizsargāt pasaules okeānus un veicina plastmasas savākšanu, dodot darbu vietējiem iedzīvotājiem un par to finansiāli atlīdzinot. Pēc attīrīšanas plastmasa atdzimst kā jauna, vērtīga izejviela – šķiedra Suprelle® Blue, un to var izmantot kā pildījumu mīkstām segām un spilveniem. Šķiedra ir viegla un gaisīga un miega laikā saglabā vēsumu, tāpēc tu katru nakti jutīsies kā guļot mākoņos.

Lai izgatavotu vienu Napsie spilvenu, ir pārstrādātas 34,2 plastmasas pudeles.

Ideāls spilvens.

Suprelle® Blue šķiedra ir mīksta un elastīga – ideāli piemērota spilvenu pildījumam. Tā ir izstrādāta ar mērķi nodrošināt stingru, kontrolētu atbalstu galvai un kaklam. Pildījums ir viegls un gaisīgs, garantējot, ka naktī nekļūs karsti un tu jutīsies tā, it kā gulētu mākoņos. Vēl vairāk – šī šķiedra saglabā nevainojamu formu ilgāk nekā citi materiāli. Advancētais pildījums gādās, lai tavs spilvens kalpotu ilgi un nezaudētu sākotnējo izskatu.

Kokvilnas soma

Spilvens tiks piegādāts organiskās kokvilnas somā, ko pēc tam var izmantot tā uzglabāšanai.

Vai mēs jau teicām, ka pildījumu var izņemt vai pievienot?

Mums ir ieteikums, kā izbaudīt izcilu komfortu, – pielāgo spilvena augstumu. Ņem vērā ne tikai to, kā tev ir ērti, bet arī to, cik stingrs ir tavs matracis. Ja tas ir stingrāks, spilvena augstumam būtu jābūt zemākam, bet mīkstākā matracī ķermenis iegrimst mazliet dziļāk, tāpēc spilvenam jābūt augstākam. Un, ja guli uz sāniem, atceries: jo platāki ir tavi pleci, jo augstākam jābūt spilvenam.

Grozi un spaidi spilveni, cik vien vēlies! Tas izturēs visas gulēšanas pozas un spēs tām pielāgoties.

Raksturojums