Photo
Video

Napsie virsmatracis

SKU: 99-1000206580

0/5 ()

5

%

4

%

3

%

2

%

1

%

Skatīt atsauksmes

Pārvadājams 5 cm biezs matracis lietošanai telpās un ārpus tām.

Napsie virsmatracis
No €89,00 Uz augšu
Prece ir noliktavā. Piegāde 2–7 d.d. laikā.
 • Lielisks komforts un atbalsts jūsu ķermenim.

  Pateicoties divu veidu putu kombinācijai, tiek iegūts teicams mīkstuma un atbalsta līdzsvars.

 • Daudzpusīgs pielietojums.

  Ideāli piemērots jebkāda veida gulēšanas videi. Jūs varat gulēt ārpus telpām – pārgājienos, teltīs, autofurgonā – izmantot to kā jogas matraci vai novietot uz izvelkamā dīvāna, gulēt uz grīdas...

 • Ērti salokāms un transportējams.

  Vienkārši sarullējiet virsmatraci un nostipriniet ar divām melnām elastīgajām siksniņām. Kad matracis ir sarullēts un nostiprināts, to var ērti transportēt.

 • Noņemams un mazgājams pārvalks.

  Pārvalks ir noņemams un mazgājams, tādējādi gādājot par labāku higiēnu.

 • Gaisa cirkulācija un svaigums.

  Ecocell® putu un AirX auduma kombinācija uzlabo gaisa cirkulāciju virsmatracī, tāpēc jūsu gulēšanas virsma saglabājas svaiga un sausa.

Komfortabls miegs. Jebkur.

Napsie virsmatracis ir ideāli piemērots jebkādai gulēšanas videi. Tas ir izgatavots no 5 cm biezām putām, kas ne tikai uzlabo komfortu, bet arī pilnībā pielāgojas jūsu gulēšanas pozai. Tas izlīdzina jebkādus apakšējās virsmas negludumus, tāpēc tā ir ideāla izvēle jūsu autofurgonam, teltij, karavānai vai laivai, turklāt jūs to varat novietot uz izvelkamā dīvāna, ja viesi pārnakšņo jūsu mājās

 • 5 centimetru augstums, ko veido divu veidu putas.

  Kodolu veido 3 cm biezs Ecocell® putu slānis, kas ir izcili kvalitatīvas jaunākās paaudzes putas – izstrādātas, lai nodrošinātu teicamu miega komfortu. Virspusē mēs pievienojām 2 cm biezu Formacell® mīksto putu slāni, kas nodrošina ideālu komfortu. Slānis lieliski pieskaņojas jūsu ķermeņa aprisēm.

 • Pārvalks – antibakteriāls, elpojošs un vienmēr savā vietā.

  Pārvalka virspuse ir apstrādāta ar CleanEffect®, kas pasargā pret putekļu ērcītēm, baktērijām un nepatīkamiem aromātiem.

  Papildu gaisa cirkulāciju un svaigumu nodrošina AirX tīkls virsmatrača sānos. Apakšā ir īpaši neslīdošie punkti, kas gādā, lai matracis paliktu savā vietā.

 • Divas elastīgas siksniņas.

  Komplektā ir divas elastīgas siksniņas, lai jūs varētu sarullēt un nostiprināt matraci. Kad nelietojat matraci, vienkārši sarullējiet to un nostipriniet ar elastīgajām siksniņām. Un viss – varat novietot to glabāšanā līdz nākamajām brīvdienām vai ciemiņu uzņemšanas reizei.

TEHNISKĀS SPECIFIKĀCIJAS

Sertifikāts:

Visi materiāli, ko izmanto Napsie matraču ražošanā, ir sertificēti ar OEKO-TEX Standard 100. Tie ir droši un nav toksiski.

Iepakojums:

Jūsu virsmatracis tiks piegādāts sarullēts un iepakots vakuumā.

Apkope:

Virsmatracis ir mazgājams veļas mašīnā (40 grādos).

Noteikti nelietojiet balinātāju, veļas žāvētāju, gludeki vai ķīmiskās tīrītavas pakalpojumus!